У Верхньорогачицькій селищній раді продовжують прибирати кладовища

Дата: 27.04.2021 14:09

У Верхньорогачицькій селищній раді продовжують прибирати кладовища

Відповідно до заходів місячника з благоустрою «За чисте довкілля» перед Великодніми святами особливу увагу приділено місцевим кладовищам.

Приємно відзначити, що не стоять осторонь питань із благоустрою не лише старости старостинських округів, а й депутати селищної ради, які активно беруть під своє керівництво процеси упорядкування на виборчих округах.

Так, за організаційної підтримки Юрія Заткальницького на вихідних приведено до належного стану Новознам'янське кладовище (Бережанський старостинський округ).

Під час великого прибирання на чолі із Юрієм Григоровичем місцеві мешканці прибрали сміття яке лишилось з осені, розчистили територію кладовища від сухостою, дикої порослі та інших заростей, оновили надмогильні споруди на похованнях невідомих солдатів, а також привели до ладу покинуті могили.

Дякуємо всім за активну громадську позицію та переконані, що за такої підтримки до Великодня всі цвинтарі селищної ради будуть прибраними!