Три способи декларування доходів – оберіть зручніший

Дата: 27.04.2021 11:13

Три способи декларування доходів – оберіть зручніший

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі нагадує, що податкова декларація про майновий стан і доходи подається громадянами до контролюючого органу за місцем своєї реєстрації в один із таких способів, за його вибором:

особисто платником або уповноваженою на це особою;

надсилається поштою з повідомленням про вручення та описом вкладення;

засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису в порядку, визначеному законодавством (https://cabinet.tax.gov.ua/).

При цьому поштове відправлення слід здійснити не пізніше, ніж за п’ять днів до закінчення граничного терміну подання декларації, встановленого ст. 49 Податкового кодексу України, а при поданні в електронній формі – не пізніше закінчення останньої години дня, в якому минає такий граничний термін (п. 49.5 ст. 49 Податкового кодексу України).

За інформацією щодо порядку заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи звертайтеся до Центрів обслуговування платників Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Додатково: відеоінструкцію щодо отримання довідки про доходи громадян через Електронний кабінет можна переглянути за посиланням: https://youtu.be/BOSDF3C6_U4.

Спілкуйтесь з податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX».