Чергове вакцинування від коронаровірусу у Верхньому Рогачику

Дата: 27.04.2021 11:03

Чергове вакцинування від коронаровірусу у Верхньому Рогачику

28,29,30 квітня 2021 року на базі КННП «Верхньорогачицький ЦПМСД» в кабінеті щеплень, у порядку пріоритетності доступу до вакцинації, буде проходити вакцинація  осіб старше 65 років. Буде застосовано вакцину від Covid-19,  яка зареєстрована в Україні, -  південнокорейський  аналог вакцини AstraZeneca.

Щеплення AstraZeneca роблять двома дозами у руку. З інтервалом до 12 тижнів між першою і другою дозами.

Вакцини AstraZeneca схвалені Всесвітньою організацією охорони здоров'я і Європейською агенцією з лікарських засобів (EMA). Їх дозволили використовувати у понад 50 країн світу, серед яких ЄС, Велика Британія та США.

У КННП «Верхньорогачицький ЦПМСД» в наявності буде 80 доз вакцини, є можливості провакцинувати і інші вікові контингенти населення з супутніми захворюваннями. Прохання до бажаючих вакцинуватись від коронаровірусної інфекції - терміново 26, 27 а можливо й 28 квітня звернутись до свого сімейного лікаря, або сімейної медичної сестри.  Від організацій, колективів і т.д.  надати списки бажаючих вакцинуватись до КННП «Верхньорогачицький ЦПМСД».

Вакцинацією ми не дамо COVID – 19 жодного шансу!

Вакцинацією ми переможемо цю хворобу!

Адміністрація КННП «В.Рогачицький ЦПМСД»