Дата: 26.04.2021 15:24

У Верхньорогачицькій селищній територіальній громаді в квітні місяці місцевими рятувальниками 1 державного пожежно-рятувального поста проводиться весняна перевірка технічного стану джерел зовнішнього протипожежного водопостачання, яка проводиться двічі на рік (у квітні — травні та вересні — жовтні).

Адже коли виникає пожежа час іде на секунди і вогонь може за мінімальний проміжок часу набрати великої сили, і тоді ефективність гасіння пожеж залежить не лише від професіоналізму вогнеборців, а й від матеріально-технічного забезпечення, справності системи водозабору, саме утримання та експлуатація джерел протипожежного водопостачання відіграє важливу роль у тому наскільки оперативно та якісно вдасться ліквідувати пожежу. Адже води у стандартній пожежній автоцистерні вистачає на 6 хвилин гасіння пожежі, далі потрібна дозаправка водою.