Минуло 35 років з моменту аварії на Чорнобильській АЕС

Дата: 26.04.2021 13:34

Минуло 35 років з моменту аварії на Чорнобильській АЕС

Згадати події того часу, а також вшанувати пам'ять ліквідаторів техногенної катастрофи 26 квітня до пам’ятного знаку «чорнобильцям» прийшли керівники Верхеьорогачицької селищно ради та громадськість.

Звертаючись до присутніх, Верхньорогачицький селищний голова Світлана Коротун наголосила на тому, що перелічити заслуги наших земляків-чорнобильців та всіх ліквідаторів аварії просто неможливо. Саме тому ми повинні в наших серцях назавжди залишити пам'ять про всіх, хто боровся з атомною бідою, що принесла втрати та страждання вселенських масштабів!

Під час заходу до зібрання також звернувся учасник ліквідації аварії на ЧАЕС – верхньорогачанин Володимир Леонтьєв. Чоловік пригадав сумні події чорнобильської реальності та поіменно кожного земляка, що боровся з невидимим радіаційним ворогом. Також Володимир Володимирович виразив сум, що багато земляків-ліквідаторів вже пішли з життя.

Усі присутні вшанували пам’ять загиблих героїв-ліквідаторів аварії на ЧАЕС хвилиною мовчання.

Музичними виступами свою шану ліквідаторам висловили артисти й аматори Верхньорогачицького будинку культури, а також бібліотекарі публічної бібліотеки.

Завершився захід покладанням квітів до пам’ятного знаку.