Звернення селищного голови з нагоди 35-роковин трагедії на ЧАЕС

Дата: 26.04.2021 10:31

Шановні жителі Верхньорогачицької селищної ради!

Шановні ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС!

Цього року виповнюється вже 35 років з того дня, коли у наше з вами життя ввірвалося слово з гірким присмаком великої і до того часу нечуваної біди – «Чорнобиль», забравши здоров’я та життя тисяч мирних громадян!

Так, саме 26 квітня 1986 року – трагічна дата, яка позначилась в історії людства та України, як найбільша техногенна катастрофа.

Прикро констатувати, але наслідки трагедії ми гостро відчуваємо й досі – аварія породила проблеми, розв'язання яких залежатиме від багатьох поколінь українців!

Саме тому, сьогодні наш святий обов'язок – пам'ятати, якою ціною дісталася перемога над техногенною стихією, шанувати героїв-чорнобильців, надавати дієву допомогу усім, хто з честю прийняв суворий виклик чорнобильського лиха. Наш обов’язок – шанувати світлу пам'ять про тих, чиє життя передчасно обірвала Чорнобильська трагедія!

Дорогі ліквідатори-земляки, низький уклін вам за героїчний подвиг, щира подяка від усіх нас за те, що ви зробили для України!

Від щирого серця бажаю вам міцного здоров’я і довгих років життя, щастя, радості, сімейного затишку, миру і злагоди. А всім жителям громади бажаю чистого, мирного неба, безпечного життя та плідної праці на благо нашого краю!

Щиро та з повагою

Верхньорогачицький селищний голова                                                     Світлана КОРОТУН