Відбулось засідання виконавчого комітету

Дата: 24.04.2021 09:10

Відбулось засідання виконавчого комітету

23 квітня 2021 року, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Верхньорогачицької селищної ради під головуванням селищного голови Світлани Коротун.

У засіданні взяли участь члени виконавчого комітету, начальники відділів селищної ради та запрошені.

До порядку денного було включено три проєкти рішень, які стосувались схвалення проєктів програм. Зокрема:

- забезпечення пожежної та техногенної безпеки, захисту населення і територій Верхньорогачицької територіальної громади від надзвичайних ситуацій на 2021-2025 роки;

- оздоровлення та відпочинку дітей влітку на період 2021-2025 років;

- протидії поширенню гострої респіраторної хвороби СOVID – 19, спричиненої корона вірусом SARS – CoV -2 на території Верхньорогачицької селищної територіальної громади на 2021 рік.

Також було затверджено положення про опікунську раду при виконавчому комітеті селищної ради та розглянуто ряд заяв місцевих мешканців на призначення матеріальної допомоги, як таким що потребують лікування чи опинилися у скрутному становищі.

На завершення засідання члени виконавчого комітету заслухали інформацію про роботу Верхньорогачицького територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).