ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту Генерального плану населеного пункту с. Зелене, схеми зонування території та звіту про стратегічну екологічну оцінку (СЕО)

Дата: 22.04.2021 18:35

ПОВІДОМЛЕННЯ

Верхньорогачицька  селищна рада Херсонської області повідомляє, що згідно з рішенням Зеленівської сільської ради   №425 від 25.06.2020 року «Про розроблення містобудівної документації – проект «Генеральний план поєднаний зі схемою зонування с. Зелене Верхньорогачицького району, Херсонської області»  розроблений проект «Генеральний план поєднаний зі схемою зонування села Зелене Верхньорогачицького району  Херсонської області».

Ознайомитись з проектом генерального плану населеного пункту, схемою зонування території та звітом про  СЕО можна у приміщенні Верхньорогачицької селищної ради за адресою:  Херсонська область обл., смт Верхній Рогачик, вул. Ювілейна, буд. 52, та на сторінці Верхньорогачицької громади в мережі інтернет: https://verhnorogachitska-rada.gov.ua/

Зауваження та пропозиції громадськості  щодо бажаних змін у проекті генерального плану населеного пункту, схеми зонування території та повноти проведення СЕО надаються в процесі громадського обговорення протягом 30 днів з дня оприлюднення проекту генерального плану населеного пункту, схеми зонування території та звіту про СЕО, а саме з «23» квітня 2021року до «23» травня 2021 року включно.

Зауваження та побажання до проекту генерального плану населеного пункту, схеми зонування території та обсягу виконання СЕО подаються особисто до Верхньорогачицької селищної ради: Херсонська область обл., смт Верхній Рогачик, вул. Ювілейна, буд. 52, та на сторінці Верхньорогачицької громади в мережі інтернет: https://verhnorogachitska-rada.gov.ua

Пропозиції та побажання надані за межами вказаного періоду не враховуються та не розглядаються.

Громадські слухання в процесі громадського обговорення генерального плану населеного пункту, схеми зонування території та звіту про СЕО з презентацією вказаних матеріалів проекту містобудівної документації відбудуться «25» травня 2021 року об 14:00 у приміщенні селищної ради.