УВАГА!

Дата: 22.04.2021 14:34

УВАГА!

Шановні земляки, в розрізі існуючих внутрішніх та зовнішніх загроз, сформованих на підґрунті в дестабілізації ситуації на півдні України просимо вас бути вкрай пильними та при виявленні на території Верхньорогачицької селищної ради сторонніх осіб, які видаються підозрілими, не орієнтуються вільно на місцевості, розповсюджують антиконституційні або провокативні друковані матеріали, підозрілі предмети тощо, а також при виявленні/надходженні погроз, у тому числі анонімних, про мінування, загрозу вчинення терактів або диверсій просимо вас одразу звертатися до правоохоронних органів за номером 102 або до Управління Служби безпеки України в Херсонській області – 05549 4-25-06, 0990639615, Каховського РВП ГУНП в Херсонській області – 05549 9-04-09, 0957710599.