У Верхньорогачицькій селищній раді працювали над джерелами наповнення бюджету

Дата: 21.04.2021 15:26

У Верхньорогачицькій селищній раді працювали над джерелами наповнення бюджету

21 квітня 2021 року під керівництвом селищного голови Світлани Коротун відбулося спільне засідання комісій з питань наповнення місцевого бюджету та бюджету Пенсійного фонду України та з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення.

На засіданні проаналізували надходження до бюджету Верхньорогачицької селищної ради, суму податкового боргу, сплату ЄСВ боржниками, а також легалізацію найманої праці та заробітної плати Верхньорогачицької громади.

Як зазначила начальник фінансового відділу Альона Ведмідьова протягом січня-березня 2021 року до загального бюджету Верхньорогачицької селищної ради надійшло – 7712,841 тис.грн власних та закріплених доходів, що складає 114,6 відсотків до запланованих призначень на цей період, в тому числі по основних бюджетоутворюючих податках та зборах: податок та збір на доходи фізичних осіб (4354,813 тис.грн), податок на прибуток підприємств та фінансових установ комунальної власності (7,769 тис.грн.), рентна плата за використання інших природних ресурсів (0,600 тис.грн.), акцизний податок з вироблених в Україні підакцизних товарів (11,000 тис.грн.), акцизний податок з з ввезених на митну територію України підакцизних товарів (40,800 тис.грн.), акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів (35,700 тис.грн.), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (36,300 тис.грн.), плата за землю (1018,600 тис.грн.), транспортний податок (12,500 тис.грн.), єдиний податок (1837,900 тис.грн.), інші надходження (20,700 тис.грн.), адміністративні збори та платежі (69,600 тис.грн.), інші неподаткові надходження (55,800 тис.грн.), доходи від операцій з капіталом (2,000 тис.грн.).

Начальник відділу земельних відносин, економічного розвитку та інвестицій Наталія Логвінова поінформувала, що робочими групами відповідних комісій здійснено 7 перевірок суб’єктів господарювання, в результатів яких встановлено 2 факти порушення трудового законодавства (неоформлена наймана праця) та 1 факт здійснення незаконної підприємницької діяльності в сфері обслуговування населення. Суб’єкти господарювання повідомленні про відповідальність, проте факти встановлених порушень станом на 21 квітня не усунуті.

За результатами проведеного засідання вирішено робочим групам спільно з поліцейськими СПД №1 ВП №2 Каховського РВ ГУНП в Херсонській області провести роботу по перевірці дотримання трудового законодавства іншими суб’єктами господарювання, що здійснюють свою діяльність на території Верхньорогачицької селищної ради. А в разі виявлення порушень законодавства направляти матеріали засідань робочої групи для проведення перевірок до Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі.