Впорядкували територію кладовища в смт Верхній Рогачик

Дата: 20.04.2021 15:27

Впорядкували територію кладовища в смт Верхній Рогачик

Нещодавно жителями селища Верхній Рогачик (зокрема ті, що проживають на території колишнього КСП «Перемога»), яким не байдужі справи громади, було проведено прибирання та облаштування кладовища.

Так, місцеві мешканці відгукнулися на ініціативу депутата Верхньорогачицької селищної ради по багатомандатному виборчому округу №1 Олександра Заїки та самоорганізувалися для злагодженої й результативної роботи.

Застосувавши спецтехніку, чоловіки виконали роботи по вивозу сміття та облаштування громадської вбиральні неподалік території кладовища.

Висловлюємо щиру подяку власникам спецтехніки Олегу Павлішину та Олександру Заїці, а також усім небайдужим жителям за допомогу.

Друзі, перед одним із найвеличніших свят року – Великоднем, звертаємося до кожного з вас із проханням – у поминальні дні НЕ ВИКОРИСТОВУЙТЕ ШТУЧНИХ КВІТІВ, дослухайтесь до закликів екологів!

Давайте разом впорядкуємо місця спочинку рідних, друзів чи просто знайомих живими квітами!