Попрацювали на славу: зеленівці завершили впорядкування місцевого кладовища

Дата: 20.04.2021 13:03

Попрацювали на славу: зеленівці завершили впорядкування місцевого кладовища

Цими вихідними, в рамках місячника з благоустрою «За чисте довкілля» спільними зусиллями жителів села Зелене на території старостинського округу відбулися заплановані заходи щодо санітарного очищення та впорядкування території сільського кладовища.

Активісти очистили центр кладовища від аварійних дерев, ліквідували чагарники, прибрали порослі на покинутих могилах, провели обрізання сухих гілок.

Висловлюємо подяку всім хто приєднався до даного заходу! Тільки спільними зусиллями ми зможемо зробити наші села чистішими!

Крім того, звертаємося до всіх жителів та гостей Верхньорогачицької селищної ради!

Зовсім скоро – Великдень та поминальні дні! Час коли до кладовищ буде особлива увага, як до місць вшанування пам’яті рідних та близьких людей, що відійшли у вічність!

Всі ми звикли йдучи на кладовище прикрашати могили штучними квітами, але більшість із нас навіть не усвідомлюють проблем та наслідків використання пластику!

Давайте цього року започаткуємо на території селищної ради гарну традицію – ВІДМОВИМОСЯ ВІД ВИКОРИСТАННЯ ШТУЧНИХ КВІТІВ на користь живих букетів!