Привітали з Днем народження заступника головного лікаря КННП «Верхньорогачицький центр первинної медико-санітарної допомоги»

Дата: 19.04.2021 16:50

17 квітня відзначила свій ювілейний День народження заступник головного лікаря КННП «Верхньорогачицький центр первинної медико-санітарної допомоги», сімейний лікар Людмила КОПІЙКО.

Привітати зі святом Людмилу Микитівну завітала Верхньорогачицький селищний голова Світлана Коротун, яка побажала лікарці міцного здоров’я, благополуччя та професійних успіхів у такій нелегкій, але надважливій праці.

Також Світлана Іванівна подякувала за професіоналізм у медичній галузі та увагу до здоров’я мешканців Верхньорогачицької селищної ради.