На сесії Верхньорогачицької селищної ради виділили майже 200 тис.грн. на боротьбу з COVID-19

Дата: 16.04.2021 18:21

На сесії Верхньорогачицької селищної ради виділили майже

200 тис.грн. на боротьбу з COVID-19

16 квітня 2021 року, під час чергової сесії, депутати підтримали рішення щодо збільшення фінансування сфер охорони здоров'я та освіти селищної ради для боротьби з коронавірусом.

Зокрема це, 48000 гривень на забезпечення потреб Верхньорогачицького центру первинної медико-санітарної допомоги: 6000 гривень на придбання пульсоксиметрів, 7000 гривень – засобів індивідуального захисту для медичних працівників, дезінфікуючих, антисептичних та миючих засобів, 25000 гривень – паливно-мастильних матеріалів, 10000 гривень на закупівлю предметів медичного призначення, необхідних для забору біологічних матеріалів для проведення діагностики методом ПЛР.

Також виділені кошти на придбання засобів індивідуального захисту для закладів повної загальної середньої освіти в сумі 134000 гривень та 6000 гривень – для закладів позашкільної освіти Верхньорогачицької селищної ради.