Привітали з 80-річчям підопічну Верхньорогачицького терцентру

Дата: 15.04.2021 23:36

Привітали з 80-річчям підопічну Верхньорогачицького терцентру

У Верхньорогачицькому територіальному центрі соціального обслуговування сформувалася гарна традиція – вітати з Днем народження ювілярів із числа своїх підопічних.

Тож і сьогодні, 15 квітня 2021 року, у 80-річний ювілей жительки Верхнього Рогачика, підопічної відділення соціальної допомоги вдома – Парасочки Катерини Іванівни звучали святкові вітання.

У гості до жінки завітали директор Верхньорогачицького територіального центру соціального обслуговування Володимир Поклад, завідувач відділення соціальної допомоги вдома Альона Бикова та соціальний робітник Оксана Ганжа.

Соцпрацівники побажали Катерині Іванівні міцного здоров’я, миру, радості, бадьорості духу, активного довголіття й завзятої вдачі.

Натомість ювілярка висловила щиру подяку за теплоту і турботу до людей похилого віку.