Відбулось засідання регіональної комісії з питань ТЕБ та НС

Дата: 15.04.2021 23:12

Відбулось засідання регіональної комісії з питань ТЕБ та НС

Ввечері 15 квітня 2021 року Верхньорогачицький селищний голова Світлана Коротун, голова Верхньорогачицької райдержадміністрації Євген Ларченко та їх заступники – Дмитро Безрідний та Віталій Биков взяли участь у селекторному засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Під час роботи засідання було розглянуте питання про оцінку епідемічної ситуації в області та вжиття додаткових заходів щодо запобігання поширенню COVID-19.

У результаті участі в заході керівниками селищної ради ініційовано проведення вранці 16 квітня 2021 року засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Верхньорогачицької селищної ради на якому колегіально будуть прийняті рішення стосовно вжиття додаткових заходів щодо запобігання поширенню COVID-19 на місцевому рівні.