У Верхньорогачицькій селищній раді говорили про необхідність створення ГІС, як інструменту наповнення бюджету громади

Дата: 15.04.2021 11:46

Вчора, 14 квітня 2021 року, відбулась зустріч керівництва та землевпорядників Верхньорогачицької селищної ради із фахівцями проектної організації ТОВ "ХЕРСОНЗЕМПРОЕКТ".

Під час заходу директор товариства Андрій Романча презентував присутнім модель геоінформаційної системи даних в громаді на основі програмного забезпечення Digital.

Як акцентував увагу спікер, геоінформаційна система громади – це ефективний інструмент наповнення її бюджету. Адже дозволяє здійснювати швидку вибірку земельних ділянок та даних, їх аналіз, використання, зберігання та систематичне оновлення. Саме такий підхід у роботі в подальшому забезпечить – виявлення не облікованих земельних ділянок та їх фактичне використання, визначеність меж територій, можливість планування розподілу та ефективне використання земельних ресурсів громади тощо.

Приємно відзначити, що на початку заходу Андрій Романча вручив Верхньорогачицькому селищному голові Світлані Коротун презент від товариства – схему земель Верхньорогачицької селищної ради на картографічній основі.