Бережанці та великознам'янці зібрали гори сміття!

Дата: 12.04.2021 16:49

Бережанці та великознам'янці зібрали гори сміття!

Приємно відзначити, що в рамках Всеукраїнської акції «За чисте довкілля!» об’єднуються заради спільної мети не лише жителі однієї селищної ради чи старостинського округу, а й сусідні області!

Так, за ініціативою старости Бережанського старостинського округу (Херсонська область) Віти Сметани та в.о. старости Великознам'янського старостинського округу (Запорізька область) Анатолія Бас було організоване масштабне прибирання автодороги Т-08-04 (Кам'янка-Дніпровська – Велика Лепетиха – Каховка).

Озброївшись знаряддями праці, рукавичками та мішками бережанці й великознам'янці вирушили назустріч один одному!

Результатом дружнього генерального прибирання стали десятки зібраних мішків сміття – пластикові пляшки, скляна тара та купа поліетилену!

Крім того, активісти здійснили роботу по розчистці придорожніх смуг від сухостою.

«Це не наше сміття, але це наш спільний дім! Саме тому, звертаюся до водіїв та всіх свідомих громадян України, які щодня проїзжають дорогами наших областей – змінити екологічну ситуацію можна лише, об’єднавши зусилля! Давайте навчимося не лише прибирати, а й не забруднювати середовище!», - підкреслює староста Бережанського старостинського округу Верхньорогачицької селищної ради Віта Сметана.