«ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО» у Верхньорогачицькій селищній раді

Дата: 09.04.2021 15:53

«ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО» у Верхньорогачицькій селищній раді

У рамках проєкту «Велике Будівництво» у смт Верхній Рогачик розпочався ремонт мосту, що знаходиться на дорозі загального користування місцевого значення О 220505 Мала Лепетиха – Верхній Рогачик.

Проєкт щодо капітального ремонту даного об’єкту ввійшов до переліку ремонту мостів за програмою «Укравтодору». Його вартість становить 4,8 млн грн.

За інформацією Державної установи «Місцеві дороги Херсонщини» завершити роботи планується до кінця липня 2021 року.

Наразі на об'єкті ВЕЛИКОГО БУДІВНИЦТВА вже зняли старий шар асфальту по всій ширині мосту, демонтували блоки та перехідні плити, проводять зварювальні роботи.

Тож, на час ремонту мосту, закликаємо водіїв та пішоходів бути вкрай обережними та звертати увагу на попереджувальні знаки!