Бережіть себе та людей навколо вас! Зупинимо COVID-19 разом!

Дата: 08.04.2021 13:25

Бережіть себе та людей навколо вас! Зупинимо COVID-19 разом!

В останні декілька тижнів на території Верхньорогачицької селищної ради спостерігається різке підвищення захворюваності на коронавірусну інфекцію. Тож, аби локалізувати вогнища хвороби та запобігти тенденції її поширення в посиленому режимі працюють COVID-патрулі.

Поліцейські спільно із працівниками селищної ради щоденно контролюють дотримання визначених карантинних заборон.

Шановні верхньорогачани та гості селища, звертаємо вашу увагу, що за порушення правил карантинного режиму щонайменше вам доведеться понести адміністративну відповідальність та сплатити штрафи.

Найгірше – не дотримуючись простих правил епідемічної безпеки ви ризикуєте інфікуватися!

Бережіть себе! Дотримуйтесь рекомендацій МОЗ, щоб не захворіти на COVID-19! Зупинимо страшний недуг разом!