Відбулося засідання комісії з питань ТЕБ та НС Верхньорогачицкої селищної ради

Дата: 08.04.2021 13:17

Відбулося засідання комісії з питань ТЕБ та НС Верхньорогачицкої селищної ради

Зранку, 8 квітня 2021 року, під головуванням Верхньорогачицького селищного голови Світлани Коротун відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

За результатами роботи комісії прийняте відповідне рішення.

Звертаємо увагу, що відтепер на території Верхньорогачицької селищної ради заборонено перебування на територіях загального користування без респіратора або захисної маски, в тому числі виготовленої самостійно.

Крім того, взято під особливий контроль виконання карантинних вимог, передбачених постановою Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 (із змінами), а також посилено роботу COVID-патрулів з контролю за дотриманням населенням, а також підприємствами, установами та організаціями діючих карантинних обмежень.

Відповідно до комісійного рішення також посилено заходи з дезобробки місць масового скупчення людей, об’єктів соціальної сфери, зупинок громадського транспорту, житлових будинків та прилеглих до них територій.