Чергова зустріч із сільгосптоваровиробниками Верхньорогачицької селищної ради

Дата: 06.04.2021 11:49

Чергова зустріч із сільгосптоваровиробниками Верхньорогачицької селищної ради

Сьогодні, 6 квітня 2021 року, Верхньорогачицький селищний голова Світлана Коротун вчергове зустрілася з аграріями Верхньорогачицької селищної ради.

Під час зустрічі всі разом обговорили стан функціонування медичної галузі Верхньорогачицької селищної ради. Зокрема, піднімалися питання реалізації проєкту з ремонту приймального відділення Верхньорогачицької лікарні та інших перспективних напрямів із розвитку закладів охорони здоров’я громади.

За словами селищного голови, НСЗУ укладає договір з лікарнею, оплачує надані послуги. Оплата послуг за Програмою медичних гарантій – основне джерело коштів для медичного закладу. Саме тому, нині гостро стоїть питання розвитку медичної інфраструктури селищної ради. Адже, доступність, якість та вчасність надання медичної допомоги нашим землякам – це один із пріоритетів роботи органів місцевого самоврядування.

«Дуже важко жити в час змін та нововведень, але я вірю, що разом ми зможемо вплинути на розвиток медицини та покращити якість медичних послуг на території громади», - підкреслила Світлана Коротун.

Варто зазначити, що після жвавого обговорення наявних проблем та запропонованих шляхів їх вирішення присутні аграрії підтримали пропозицію ініціативної групи з впровадження проєкту надання комфортних, якісних та доступних медичних послуг на базі КНП «Верхньорогачицька лікарня» - надання посильної благодійної матеріальної допомоги на р/р місцевої Благодійної організації «Благодійний фонд «Ініціативи та розвиток».

Тож, маємо надію, що об′єднавши зусилля в єдине ціле, ми зможемо все подолати і успішно дійти до поставленої мети.

А всім бажаючим нагадуємо РЕКВІЗИТИ для надання посильної допомоги на розвиток медицини Верхньорогачицької селищної ради:

Благодійна організація «Благодійний фонд «Ініціативи та розвиток»

Філія Херсонське ОУ АТ «Ощадбанк»

Код ЄДРПОУ 36614333 МФО 352457

р/р UA603524570000026009300297645

Призначення платежу: благодійний внесок на медицину.