Місячник із благоустрою в Бережанському старостинському окрузі

Дата: 05.04.2021 17:16

Місячник із благоустрою в Бережанському старостинському окрузі

Починаючи з березня поточного року у Бережанському старостинському окрузі триває місячник з благоустрою, в рамках якого розпочалося післязимове прибирання вулиць і доріг населених пунктів округу.

За інформацією старости Бережанського старостинського округу Віти Сметани до цієї екологічно-трудової акції активно долучилися колективи Михайлівського закладу дошкільної, повної загальної середньої освіти Верхньорогачицької селищної ради, старостату та бригади з благоустрою.

«Бережанські активісти взяли до рук сокири, бензопили, коси та граблі аби навести лад у нашому окрузі. Тож, завдяки злагодженій роботі нам вдалося досить швидко розчистити узбіччя доріг від чагарників, порослі та сухостою, упорядкувати автобусні зупинки. За, що висловлюю слова щирої вдячності всім причетним!», - підкреслила Віта Петрівна.

Надалі роботи по благоустрою територій сіл Бережанського старостинського округу та всієї селищної ради будуть продовжені, планується виконання робіт із озеленення. Тож, запрошуємо всіх небайдужих долучитися до великого прибирання аби в наших селах було чисто та охайно!