У Верхньорогачицькій селищній раді відбулася традиційна оперативна нарада

Дата: 05.04.2021 15:06

У Верхньорогачицькій селищній раді відбулася традиційна оперативна нарада

Під керівництвом селищного голови Світлани Коротун, 5 квітня поточного року, відбулася щотижнева оперативна нарада, на якій обговорили нагальні питання та першочергові завдання.

Так, зокрема, селищний голова надала доручення заступнику Дмитру Безрідному спільно зі старостами старостинських округів спланувати поточний ремонт доріг населених пунктів селищної ради у відповідності до першочерговості та у визначені терміни розпочати роботи.

Далі селищний голова порушила питання благоустрою території Верхньорогачицької селищної ради в частині озеленення населених пунктів у рамках обласної акції «За чисте довкілля».

Вкотре постало питання щодо посилення роботи серед місцевого населення в частині притягнення до адміністративної відповідальності за порушення правил, норм та вимог пожежної безпеки.

Крім того, під час оперативної наради були розглянуті питання галузі освіти, культури, молоді та спорту, що стосувалися використання освітньої субвенції на Нову українську школу, забезпечення харчування вихованців дошкільних закладів освіти, підготовки до вшанування подвигу учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та 35-х роковин Чорнобильської катастрофи та інші.

Озвучили, під час наради, й питання стану надходжень до бюджету селищної ради, підготовки до чергової сесії та виконання фінансових планів сільських комунальних господарств.

По завершенню оперативної наради було надано ряд рекомендацій і доручень, а також визначено терміни їх виконання.