Сучасне село, або як вирує життя в Первомаївці

Дата: 05.04.2021 10:31

Сучасне село, або як вирує життя в Первомаївці

Первомаївка – це одне з сіл Первомаївського старостинського округу Верхньорогачицької селищної ради Каховського району, яке, за останній час, вже досить вагомо перетворилося на сучасний населений пункт.

Так, за підтримки місцевих мешканців та справжніх патріотів своєї малої Батьківщини – родини Олександра та Лариси Македон у Первомаївці з’явилися сучасні концертний та більярдний зали в будинку культури, магазин, гарно впорядкований центр села та стадіон.

«У нас є чимало сміливих ідей та далекоглядних планів – це облаштування дитячого майданчику та зон відпочинку в місцевому парку, відкриття поліцейської станції, розбудова центру села, встановлення пам’ятника Тарасу Шевченку та ще багато інших. Як бачите, всі наміри планомірно вдається втілювати в життя! Активно допомагає у вирішенні питань – Олександр Михайлович Македон, який переконаний, що село може бути сучасним та розвинутим», - зауважив староста Первомаївського старостинського округу Павло Слабенко.

Тож, пишаємось нашими земляками й висловлюємо щиру подяку родині Македон за небайдужість та активну життєву позицію!