Кипить робота з впорядкування паркової зони Самійлівського старостинського округу

Дата: 02.04.2021 15:27

Паркова зона в селі Самійлівка Самійлівського старостинського округу Вехньорогачицької селищної ради стає привабливою для відпочинку.

Адже, завдяки сумлінній роботі працівників місцевої школи та дитячого садочка, бригади з благоустрою та старостату територію парку розчищено від кущів, аварійних дерев, прибрано сміття.

Зі слів старости Самійлівського старостинського округу Наталії Іванченко в майбутньому на території парку планується облаштування зон відпочинку як для дорослих, так і для наймолодших мешканців довколишніх сіл!

Тож, запрошуємо всіх небайдужих долучитися до загального прибирання сіл Верхньорогачицької селищної ради! Чим більше рук – тим швидший та кращий результат!