Дбаємо про безпеку дітей!
Дата: 01.04.2021 13:24
Кількість переглядів: 219
Дбаємо про безпеку дітей!
З метою забезпечення безперебійного підвозу та безпеки здобувачів освіти Верхньорогачицької селищної ради, згідно плану 31 березня 2021 року проведено технічний контроль шкільних автобусів Верхньорогачицького закладу повної загальної середньої освіти, Чистопільського та Первомаївського закладів повної загальної середньої освіти.
Тож, дбаючи про безпеку учасників перевезення, Верхньорогачицька селищна рада своєчасно вживає всіх необхідних заходів проведення технічного огляду, обслуговування та ремонту шкільних автобусів в порядку і строки, які визначені чинними нормативно-правовими актами.