У Верхньорогачицькій селищній раді посилили роботу COVID-патрулів

Дата: 01.04.2021 11:54

У Верхньорогачицькій селищній раді посилили роботу

COVID-патрулів

У зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації та відповідно до рішення комісії з питань ТЕБ та НС на території Верхньорогачицької селищної ради посилено роботу COVID-патрулів.

Тож, відтепер щоденно мобільні групи COVID-патрулів Верхньорогачицької селищної ради відпрацьовуватимуть магазини, ринки та інші місця масового перебування людей.

Під час рейду, що відбувся 1 квітня поточного року, робочою групою вчергове звернено увагу суб’єктів господарювання та працівників магазинів на протиепідемічні заходи та встановлені вимоги до функціонування в умовах карантину, зокрема: своєчасне прибирання приміщення, дотримання маскового режиму, соціальної дистанції, здійснення визначених заходів дезінфекції тощо.

Шановні верхньорогачани та гості селищної ради!

Дотримуйтесь правил карантину! Бережіть своє здоров’я та здоров’я близьких вам людей!