Нові райони і громади: оновлено атлас адміністративно-територіального устрою України

Дата: 31.03.2021 11:05

Міністерством розвитку громад та територій оновлено атлас адміністративно-територіального устрою України. В документі розміщено коротку характеристику адміністративно-територіального устрою України в цілому, областей, автономії, міст із спеціальним статусом, районів, та територіальних громад окремо.

В оновленій версії атласу відображено новий адміністративно-територіальний устрій України районного та базового рівнів, який був затверджений урядом України у червні 2020 року та постановою Верховної Ради України у липні 2020 року.

Ознайомитися з атласом адміністративно-територіального устрою  Херсонщини.

Вперше підготовлено окремі карти нових районів із інфографікою короткої характеристики кожної територіальної громади, в тому числі надано повний та найбільш актуальний склад населених пунктів, що входять до територіальних громад.

Ознайомитися з атласом адміністративно-територіального устрою України.