У Верхньорогачицькій селищній раді проведено щотижневу оперативну нараду

Дата: 29.03.2021 14:03

У Верхньорогачицькій селищній раді проведено щотижневу оперативну нараду

29 березня 2021 року відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням Верхньорогачицького селищного голови Світлани Коротун.

На нараді прозвучали актуальні питання життя громади, які стосувалися соціальної сфери, медицини, культури, а також освіти.

Традиційно першочергово на нараді було заслухано інформацію головних лікарів медичних закладів селищної ради про епідемічну ситуацію та запобігання поширенню на території Верхньорогачицької селищної ради коронавірусної хвороби COVID-19.

Наступними обговорювали питання галузі освіти. Зокрема, стану роботи закладів загальної середньої освіти засобами технологій дистанційного навчання школярів, хід атестації педагогів, організація інклюзивного навчання тощо.

Окрім того, на нараді прозвучали актуальні питання щодо роботи закладів соціальної сфери селищної ради та Верхньорогачицької центральної районної аптеки №34.

На завершення наради селищним головою було надано ряд рекомендацій та доручень посадовим особам та керівникам структурних підрозділів в межах їх повноважень.