«Інтелект єднає покоління»

Дата: 29.03.2021 10:15

«Інтелект єднає покоління»

Саме під такою назвою цими вихідними відділом освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Верхньорогачицької селищної ради був організований та проведений відкритий шаховий турнір серед чоловіків.

У змаганнях взяли участь 8 шахістів, серед яких були як і досвідчені гравці – Анатолій Щербак, Олександр Балута, Володимир Потоза, так і новачки – родина Дущуків, батько Микола та син Микола. Виявили бажання позмагатися й постійні учасники шахових турнірів – Геннадій Шегеда, Віталій Лісничий та Вадим Ковбаса.

Турнір пройшов за коловою системою. У результаті гри троє шахістів набрали по 11 очок, але за додатковими показниками перше місце виборов Володимир Потоза. Друге місце розділили Анатолій Щербак та Віталій Лісничий і на третю сходинку п’єдесталу піднялися два учасника – Олександр Балута та Геннадій Шегеда, які мали в своєму активі по 9 очок.

Переможець та призери турніру нагороджені грамотами відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Верхньорогачицької селищної ради та пам’ятними подарунками.