Працювала робоча група з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення

Дата: 29.03.2021 09:15

Працювала робоча група з питань легалізації заробітної плати

та зайнятості населення

Минулого тижня, а саме 26 березня 2021 року, мобільною робочою групою комісії з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення здійснено превентивні заходи для підприємців, які здійснюють свою діяльність на території Верхньорогачицької селищної ради.

Під час роз’яснювальних заходів підприємцям було наголошено на необхідності офіційного працевлаштування найманих працівників, дотримання вимог чинного трудового законодавства та запобігання фактів неофіційних трудових відносин.

За час роботи мобільної групи, фахівцями Верхньорогачицької селищної ради, Верхньорогачицької ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, СПД №1 ВП №2 Каховського РВ ГУНП в Херсонській області обстежено 7 суб’єктів підприємницької діяльності про що складено відповідні довідки.