Шановні верхньорогачани, переходимо на літній час – не забудьте перевести стрілки годинника!

Дата: 27.03.2021 18:09

З 27 на 28 березня 2021 року о 3.00 год (за київським часом), тобто, сьогодні вночі, Україна переходить на літній час. Тож, стрілки годинника потрібно буде перевести на годину вперед.

ДОВІДКОВО: Рада на своєму засіданні не змогла скасувати перехід на літній час. Законопроєкт №4201 про обчислення часу в Україні відправили на повторне друге читання.

Тож, датою переходу на літній час, як і раніше, визначено останню неділю березня. Це означає, що у 2021 році українці повинні перевести стрілки годинника на одну годину вперед в ніч на 28 березня (згідно з постановою Кабінету міністрів №509 «Про порядок обчислення часу на території України» від 13 травня 1996 року).