Проведено робочу нараду зі старостами
Дата: 26.03.2021 21:15
Кількість переглядів: 284
Проведено робочу нараду зі старостами
Сьогодні, 26 березня 2021 року, під керівництвом Верхньорогачицького селищного голови Світлани Коротун відбулася робоча нарада за участю заступника селищного голови Дмитра Безрідного, головного бухгалтера селищної ради Світлани Гук та старост Чистопільського, Первомаївського й Зеленівського старостинських округів Верхньорогачицької селищної ради.
На нараді обговорювались питання різних сфер життєдіяльності громади, в тому числі: благоустрою сіл, організації весняного призову, надання адміністративних послуг на місцях, а також фінансові та земельні питання.
Кожен староста доповів присутнім про проблемні питання свого старостинського округу. Обмінялися думками та напрацювали шляхи їх вирішення.