Введена тимчасова заборона на використання бродифакуму!

Дата: 26.03.2021 09:05

Введена тимчасова заборона на використання бродифакуму!

Повідомляємо, що відповідно до Протоколу від 17 березня 2021 року за №6 Херсонської регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, рекомендацій Державної екологічної інспекції Південного округу (Запорізька та Херсонська області) від 25 березня 2021 року, враховуючи обставини масової загибелі червонокнижних птахів на території Херсонської області в ядрі та буферній зоні біосферного заповідника «Асканія-Нова» на три тижні вводиться заборона на використання пестицидів на основі діючої речовини бродифакум, що використовується для боротьби з гризунами.

Заборона стосується підприємств, установ та організацій, а також громадян, які мають у власності або користуванні земельні ділянки.

Прийняте рішення має запобігти подальшій загибелі птахів, оскільки ще три тижні триватиме їх сезонна міграція.