Робочі поїздки до Бережанського та Ушкальського старостинських округів Верхньорогачицької селищної ради
Робочі поїздки до Бережанського та Ушкальського старостинських округів Верхньорогачицької селищної ради
У рамках заходів щодо наповнення місцевого бюджету Верхньорогачицької селищної ради та легалізації найманої праці тривають спільні зустрічі Верхньорогачицького селищного голови Світлани Коротун та начальника Верхньорогачицької ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Олени Приходько з представниками бізнесу та землекористувачами.
Наразі, 25 березня 2021 року, проведено зустрічі з населенням Бережанського та Ушкальського старостинських округів Верхньорогачицької селищної ради.
Під час заходів обговорені питання щодо порядку та термінів декларування доходів громадян за 2020 рік, надані роз'яснення стосовно окремих положень податкового законодавства, а також консультаційна і практична допомога із заповнення декларацій.
Крім того, під час зустрічей Верхньорогачицький селищний голова Світлана Коротун коротко розповіла про роботу селищної ради та плани із соціально-економічного розвитку території громади на найближчий час. Окреслила проблемні питання та наголосила на тому, що їх вирішення неможливе без суттєвого збільшення дохідної частини селищного бюджету, що в певній мірі залежить від прозорого декларування отриманих доходів громадянами.