Не дивлячись на примхи погоди благоустрій сіл Верхньорогачицької селищної ради триває

Дата: 25.03.2021 13:48

Нині по всій Херсонщині оголошено місячник із благоустрою «За чисте довкілля». Тож на часі благоустрій території Верхньорогачицької селищної ради.

До прибирання та впорядкування своєї території активно долучилися місцеві мешканці Самійлівського старостинського округу.

25 березня 2021 року небайдужі громадяни та працівники з благоустрою здійснили санітарну обрізку дерев та впорядкування прилеглої території Павлівського сільського клубу-філії.

Дякуємо мешканцям Самійлівського старостинського округу за активну громадську позицію, безпосередню участь і допомогу в проведенні місячника «За чисте довкілля». Зокрема – Сергію Жованику, Юрію Кришталю, Олександру Іванченку, Олександру Ребйонку, Едуарду Іванову, Гузенкам Олександру та Едуарду, Григорію Симчуку, Юрію Лебідь та Роману Цуканову.

Роботи з благоустрою населених пунктів Верхньорогачицької селищної ради будуть продовжуватись і надалі.

Пам’ятайте, порядок там, де живемо, залежить від кожного з нас!