6 хворих на COVID-19: у Верхньорогачицькій селищній раді виявили нові випадки захворювання

Дата: 24.03.2021 15:19

Станом на 15.00 годину 24 березня 2021 року по Верхньорогачицькій селищній раді зареєстровано 122 випадки коронавірусу, з них 13 – активні, 108 – повних одужань та 1 – летальний.

За даними Херсонського обласного лабораторного центру, за останню добу по Верхньорогачицькій селищній раді зареєстровано 6 нових випадків захворювання на COVID-19.

Нові випадки інфікування виявлено в смт Верхній Рогачик – 3, с.Ушкалка – 1, с.Бабине – 2.

По смт Верхній Рогачик:

- 2 жінки, 1966 та 1974 років народження;

- чоловік, 1966 року народження.

По с. Ушкалка:

- жінка, 1961 року народження.

По с. Бабине:

- 2 чоловіка, 1962 та 1990 років народження.

Наразі персоналом Верхньорогачицького центру первинної медико-санітарної допомоги проводиться епідрозслідування кожного нового випадку захворювання. Зокрема, встановлюється коло контактних осіб інфікованих.

Шановні верхньорогачани та гості селищної ради!

Будьте вкрай обережними та беззаперечно дотримуйтесь всіх правил й вимог карантину, рекомендацій МОЗу.

Бережіть себе та оточуючих вас людей!