ДОРОЖНЯ КАРТА оформлення сезонних працівників у сфері сільського господарства в умовах карантинних обмежень у зв’язку з поширенням пандемії COVID-19

Дата: 23.03.2021 16:32

ДОРОЖНЯ КАРТА

оформлення сезонних працівників у сфері сільського господарства

в умовах карантинних обмежень

у зв’язку з поширенням пандемії COVID-19

Роботодавець – підприємець, який використовує працю фізичних осіб.

Відносини між роботодавцем і співробітником будуються на основі трудового договору.

Правила оформлення працівників для юридичних осіб, фізичних осіб та приватних підприємців (ФОП). Порядок оформлення трудових відносин з найманими працівниками є однаковим для всіх роботодавців та проводиться відповідно до статті 24 Кодексу законів про працю України.

Порядок оформлення трудових відносин з найманими працівниками включає три основні кроки:

укладення трудового договору;

оформлення наказу про прийняття на роботу;

надання повідомлення про прийняття на роботу органу Державної податкової служби.

Для укладання трудового договору в умовах запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 у Херсонській області найманий працівник надає наступні документи:

паспорт або інший документ, що посвідчує особу;

індивідуальний податковий номер;

трудову книжку (за наявності);

Також в умовах карантинних обмежень сезонні працівники перед прийняттям їх на роботу обов’язково направляються на тестування для виявлення антигену COVID-19 (на території відповідного ОТГ, в Центри первинної медико-санітарної допомоги).