У форматі конструктивного діалогу пройшла зустріч із аграріями Верхньорогачицької селищної ради

Дата: 23.03.2021 15:27

23 березня 2021 року Верхньорогачицький селищний голова Світлана Коротун провела дві зустрічі із сільгосптоваровиробниками Верхньорогачицької селищної ради.

Виступаючи перед присутніми, Світлана Іванівна окреслила головну мету заходів – налагодження тісної співпраці задля розвитку громади.

Зокрема, сьогодні було акцентовано на необхідності підтримки медичної галузі Верхньорогачицької селищної ради. Приємно відзначити, що всі присутні одноголосно відкликнулись на прохання ініціативної групи та пообіцяли надати матеріальну допомогу для реалізації проєкту із ремонту приймального відділення Верхньорогачицької лікарні.

У ході зустрічей також було обговорено ряд важливих питань, що цікавили присутніх, у різних галузях: соціально-економічний розвиток громади, наповнення бюджету селищної ради, ремонт доріг; питання благоустрою громади; вуличного освітлення тощо.

Всім бажаючим нагадуємо РЕКВІЗИТИ для надання посильної допомоги на розвиток медицини Верхньорогачицької селищної ради:

Благодійна організація «Благодійний фонд «Ініціативи та розвиток»

Філія Херсонське ОУ АТ «Ощадбанк»

Код ЄДРПОУ 36614333 МФО 352457

р/р UA603524570000026009300297645

Призначення платежу: благодійний внесок на медицину.