У Верхньорогачицькій селищній раді стартував місячник благоустрою

Дата: 23.03.2021 14:40

У Верхньорогачицькій селищній раді стартував місячник благоустрою

У рамках проведення щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» та Дня благоустрою територій населених пунктів, з метою забезпечення в населених пунктах області чистоти та порядку, підвищення їх рівня благоустрою, належної підготовки до Великодня і травневих свят протягом 22 березня – 10 травня 2021 року по всій Херсонщині проходитимуть заходи з санітарного очищення та благоустрою територій населених пунктів області.

Відповідний план заходів був розроблений і у Верхньорогачицькій селищній раді, де окреслено завдання, визначено цілі та пріоритети у роботі з благоустрою населених пунктів, а також розподілено між відповідальними працівниками та трудовими колективами Верхньорогачицької селищної ради основні напрямки діяльності.

Крім того, запрошуємо всіх верхньорогачан активно долучитися до весняного прибирання населених пунктів селищної ради!

З особливим проханням звертаємося до мешканців приватного сектору, керівників підприємств, установ, організацій усіх форм власності, фізичних осіб-підприємців та закликаємо навести лад на прилеглих територіях ваших установ, прибрати ділянки біля магазинів і кафе, подбати про чистоту на прибудинкових територіях приватних садиб та багатоповерхівок.

Пам’ятайте! Чистота, порядок та благоустрій у певній мірі залежить від кожного з нас! Тож, давайте разом зробимо наш спільний дім чистим, привабливим та комфортним!