Відбулась робоча нарада щодо визначення пріоритетних заходів забезпечення пожежної безпеки на території Верхньорогачицької селищної ради

Дата: 23.03.2021 11:46

23 березня 2021 року Верхньорогачицький селищний голова Світлана Коротун, спільно із заступником Дмитром Безрідним провела робочу нараду з начальником Верхньорогачицького районного сектору ГУ ДСНС України у Херсонській області Володимиром Пащенком з питань визначення пріоритетних заходів забезпечення пожежної безпеки на території Верхньорогачицької селищної ради.

Зокрема, під час засідання, розглянуто необхідність розробки проєкту Програми пожежної безпеки та захисту населення Верхньорогачицької селищної ради від техногенної небезпеки на 2021-2025 роки та її подальше винесення на розгляд чергової сесії селищної ради.

За озвученою інформацією заходи Програми будуть розраховані на розв’язання проблем забезпечення пожежної безпеки та комплексне поетапне вирішення ряду питань у даній сфері, що призведе до гарантованого захисту жителів населених пунктів Верхньорогачицької селищної ради та навколишнього природного середовища від пожеж і їх наслідків.