Спільними зусиллями беззаперечно зробимо придорожні зони Верхньорогачицької селищної ради чистими

Дата: 22.03.2021 22:30

Робочий тиждень, що стартував 22 березня 2021 року, видався доволі продуктивним. Адже на організоване прибирання узбіччя автодороги О220501 (Верхній Рогачик – Новомиколаївка) сьогодні вийшли працівники не лише бригади з благоустрою смт Верхній Рогачик, а й трудові колективи Верхньорогачицької селищної ради та її структурних підрозділів, територіального центру, комунального підприємства «Водопровідно-каналізаційне господарство селища Верхній Рогачик», позашкільних закладів селищної ради, бібліотечної системи та Верхньорогачицького будинку культури.

Цього разу верхньорогачани колективно прибрали майже 2 км узбіччя автошляху від сміття, розчистили придорожні смуги від чагарників та порослі, ліквідували аварійні дерева та сухостій.

Щиро дякуємо всім, хто долучився до прибирання!

Працюємо далі на благо громади Верхньорогачицької селищної ради!