Про епідситуацію та хід вакцинації проти COVID-19 говорили на апаратній нараді Верхньорогачицького селищного голови

Дата: 22.03.2021 20:02

Як повідомив, під час апаратної наради, головний лікар КННП «Верхньорогачицький центр первинної медико-санітарної допомоги» Анатолій Щербак наразі на території Верхньорогачицької селищної ради на COVID-19 активно хворіють сім місцевих жителів. Всього ж за весь час пандемії інфікувалися на коронавірусну хворобу – 116 жителів селищної ради.

Вихідними, а саме 20 березня поточного року, діагноз COVID-19 підтверджено ще в трьох мешканців Ушкальського старостинського округу.

Тож, аби запобігти поширенню коронавірусної інфекції на базі КНП «Верхньорогачицька лікарня» розпочато вакцинацію. Проведено перший етап імунізації – щеплено 80 верхньорогачан, серед них і сімейні лікарі Анатолій Щербак, Людмила Копійко, Віталій Мельник та Валентина Дорошенко.

«Щеплення вакциною CoviShield роблять двома дозами в руку. В Україні прийнято рішення що інтервал між першою та другою дозами становитиме до 90 днів. Будь-яких побічних реакцій при проведенні вакцинації від COVID-19 наразі на території Верхньорогачицької селищної ради не зареєстровано», - підкреслив головний лікар КННП «Верхньорогачицький центр первинної медико-санітарної допомоги» Анатолій Щербак.

Крім того, як зазначив Анатолій Володимирович, найближчим часом КННП «Верхньорогачицький ЦПМСД» централізовано отримає вакцину від COVID-19 і на базі закладу стаціонарно буде проводитись вакцинація підготовленими медичними фахівцями, які нині перебувають на відповідному навчанні.

Шановні мешканці Верхньорогачицької селищної ради!

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ: ви маєте можливість зробити щеплення від COVID-19 за попереднім записом у свого сімейного лікаря!

Дорошенко Валентина Володимирівна (сімейний лікар) (066) 37-25-934

Мельник Віталій Васильович (сімейний лікар) (095) 77-63-702

Мельник Оксана Миколаївна (сімейний лікар) (050) 72-92-964

Щербак Анатолій Володимирович (гол. лікар, терапевт) - (066) 47-50-656

Щеплення є безпечним, добровільним та безоплатним!

Під час вакцинації при собі ОБОВ'ЯЗКОВО МАТИ ПАСПОРТ!