Дбаємо про благоустрій найвіддаленіших населених пунктів Верхньорогачицької селищної ради

Дата: 18.03.2021 10:03

Дбаємо про благоустрій найвіддаленіших населених пунктів

Верхньорогачицької селищної ради

Із приходом весни на всій території Верхньорогачицької селищної ради розпочалося масштабне прибирання основною метою якого є належний санітарний стан узбіч автомобільних доріг, зелених зон та звичайно ж благоустрій територій населених пунктів селищної ради.

Відповідно до доручення Верхньорогачицького селищного голови Світлани Коротун наразі проводяться роботи з санітарного очищення території Ушкальського старостинського округу, зокрема впорядкування території історико-ландшафтного музею під відкритим небом «Світло Оріяни».

До наведення порядку долучилися староста Ушкальського старостинського округу Руслан Чуприна та працівники старостату, бригада з благоустрою смт Верхній Рогачик, а також небайдужі місцеві мешканці довколишніх сіл.

Зробімо всі разом наші населені пункти чистими та ошатними!

ДОВІДКОВО: Історико-ландшафтний музей під відкритим небом «Світло Оріяни» та музей-садиба з експонатами знаходиться в селі Бабине Ушкальського старостинського округу Верхньорогачицької селищної ради Каховського району Херсонської області.

Відкритий 05 вересня 2013 року за ініціативи жителя села Бабине, колишнього генерального директора музею-заповідника «Хортиця» Костянтина Сушка.