Харчування для школярів 1-4 класів закладів освіти Верхньорогачицької селищної ради буде безкоштовним

Дата: 16.03.2021 15:34

Вже з нового 2021/22 начального року харчування для учнів початкових класів (які не належать до пільгових категорій) буде безкоштовним, тобто за кошти з селищного бюджету.

Відповідне рішення ухвалили депутати під час чергового засідання VI сесії Верхньорогачицької селищної ради, що відбулась 16 березня 2021 року.

Отже, з 1 вересня 2021 року всі учні 1-4 класів будуть забезпечені гарячими обідами за кошти бюджету Верхньорогачицької селищної ради в рамках виконання заходів селищної програми «Дитяче харчування» на 2021-2025 роки.

Для реалізації даного напрямку роботи видаткова частина загального фонду бюджету селищної ради, за рахунок залишків коштів, що склались на її рахунках станом на 01 січня 2021 року збільшена на загальну суму 373200,00 гривень.