Відбулася шоста сесія VIII скликання Верхньорогачицької селищної ради

Дата: 16.03.2021 15:31

Відбулася шоста сесія VIII скликання

Верхньорогачицької селищної ради

Сьогодні, 16 березня 2021 року, відбулася шоста сесія VIII скликання Верхньорогачицької селищної ради. На розгляд було винесено 17 питань порядку денного. До початку роботи сесії всі питання розглядалися та були детально вивчені профільними комісіями ради.

Депутати заслухали начальника фінансового відділу виконавчого комітету Верхньорогачицької селищної ради Альону Ведмідьову, яка інформувала присутніх про внесення змін до рішення ІII сесії селищної ради восьмого скликання від 24 грудня 2020 року № 53 «Про бюджет Верхньорогачицької селищної територіальної громади на 2021рік».

Далі на засіданні сесії внесли зміни до ряду рішень щодо складу та роботи комісій при виконавчому комітеті селищної ради. Зокрема – адміністративній, земельних спорів, обстеження стану жилих та нежилих будинків.

Також, була утворена постійно діюча конкурсна комісія з проведення конкурсу на зайняття посади генерального директора Комунального некомерційного підприємства «Верхньорогачицька лікарня» Верхньорогачицької селищної ради Каховського району Херсонської області.

Доповідачем із даних питань виступив заступник селищного голови Дмитро Безрідний.

У ході роботи сесії депутатами були прийняті рішення й про:

- зміну найменування та затвердження у новій редакції Статуту комунальної установи «Верхньорогачицький центр по обслуговуванню закладів освіти, культури» Верхньорогачицької селищної ради Каховського району Херсонської області;

- внесення змін до Додатка 6 рішення IІІ сесії восьмого скликання від 24.12.2020 р. № 50 «Про затвердження структури та граничної чисельності підпорядкованих установ Верхньорогачицької селищної ради»;

- надання згоди на прийняття майна центру надання адміністративних послуг з державної у комунальну власність територіальної громади Верхньорогачицької селищної ради;

- структуру апарату та підпорядкованих установ Верхньорогачицької селищної ради.

Крім того, депутати розглянули ряд земельних питань та ухвалили відповідні рішення.

З результатами поіменного голосування депутатів та рішеннями сесії можна ознайомитися на офіційному сайті Верхньорогачицької селищної ради в рубриці «Документи».