Колектив Верхньорогачицької селищної ради вітає з Днем народження Верхньорогачицького селищного голову – КОРОТУН СВІТЛАНУ ІВАНІВНУ!

Дата: 14.03.2021 00:20

Колектив Верхньорогачицької селищної ради вітає з Днем народження Верхньорогачицького селищного голову – КОРОТУН СВІТЛАНУ ІВАНІВНУ!

Шановна Світлано Іванівно!

Бути професіоналом своєї справи, надихати своїм прикладом інших – це справжній талант! Тож, бажаємо Вам завжди залишатися цілеспрямованою, життєрадісною, креативною, мудрою та справедливою – такою, якою оточуючі бачать вас кожен день!

Ваша повна відданість справі забезпечує успішну реалізацію всіх планів, а повага до людей, рішучість, оптимізм і відкритість викликають захоплення та знаходять відклик у серцях жителів нашої громади вже не одне скликання поспіль!

Бажаємо Вам нових успіхів у всіх сферах Вашого життя! Нехай міцне здоров’я завжди буде запорукою невичерпної енергії, а доля береже від негараздів! Зичимо щастя, благополуччя та злагоди у родинному колі!

А ще, нехай всі найщиріші побажання у цей день подарують Вам невичерпну наснагу на нові досягнення та реалізацію успішних проєктів!

З Днем народження!