Проводи зими або Масляна у Верхньорогачицькій селищній раді

Дата: 13.03.2021 14:36

Проводи зими або Масляна у Верхньорогачицькій селищній раді

Масниця чи як ще говорять Масляна – багатьма улюблене свято, коли зима поступається місцем весні.

Тож, цього року, дотримуючись усіх протиепідемічних заходів, верхньорогачани підтримали стародавню слов’янську традицію.

«Масляне» свято було влаштоване на території Верхньорогачицького ринку з самого ранку суботи 13 березня, яка не дивлячись на календарну весняну пору, видалась по-зимовому прохолодною.

Не замерзнути глядачам допомагали артисти та учасники художньої самодіяльності Верхньорогачицького будинку культури, працівники центральної бібліотечної системи, які своїми жартівливими конкурсами, піснями, сценками та запальними танцями піднімали градус настрою народного гуляння.

І по тому як сяяли очі й посмішки на обличчях верхньорогачан та гостей селища, можна зробити висновок, що свято вдалося! Навіть примхи погоди розвіялися і над Верхнім Рогачиком засяяло по-справжньому весняне сонце!

Отже, зиму провели – чекаємо на теплу весну!