У медичних закладах Верхньорогачицької селищної ради триває процес створення безбар’єрного середовища

Дата: 12.03.2021 23:00

Як відомо, відповідно до умов Національної служби здоров’я, через відсутність пандусів та туалетів для людей з інвалідністю, з медзакладами можуть не укласти контракти для надання відповідних пакетів медичних послуг.

Тож, щоб забезпечити місцеве населення Верхньорогачицької селищної ради медичними гарантіями тривають роботи з виконання вимог інклюзивності кожного закладу охорони здоров’я селищної ради.

Наразі активно створюються умови доступності для пацієнтів Первомаївської амбулаторії загальної практики-сімейної медицини, а саме проводиться ремонт приміщення внутрішньої туалетної кімнати та облаштування пандусу, відповідно до державних будівельних норм, для відвідувачів закладу із числа маломобільних груп населення.